Akceptujemy:  benefit     multisport    ok-system    fitprofit

zabki.fitplace.pl

Pole Dance

Pole dance jest formą sztuki: połączeniem fitnessu, akrobatyki i zmysłowego kobiecego tańca przy użyciu pionowej rurki umożliwiającej wykonanie różnych figur i układów.

Pole dance to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową i kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności.

Podczas treningu pole dance w pracę zaangażowane są mięśnie pośladkowe, ud, łydek, mięśnie grzbietowe, brzucha, ramion, klatki piersiowej.

Nie potrzeba żadnego specjalnego przygotowania do rozpoczęcia kursu! Osoba zapisująca się na kurs podstawowy nie musi mieć za sobą lat spędzonych na siłowni czy zajęciach rozciągających, by rozpocząć swoją przygodę z Pole Dance. Program nauczania jest dobrany tak, by stopniowo przygotowywać ciała naszych kursantek do wykonywania coraz trudniejszych figur na wyższych poziomach zaawansowania.

Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na kobiece ciało ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój. Na zajęciach tych panie uczą się bowiem przede wszystkim jak wydobyć z siebie maksimum kobiecości co daje ogromną satysfakcję i mnóstwo radości.

W naszym klubie używamy rurek X-Pole Expert 45 mm.


 

Szczegóły

 


 

Informacje na temat grup.

Zajęcia prowadzone są w systemie grup zamkniętych z ograniczoną ilością miejsc.

Maksymalnie grupa może liczyć 10 osób.

Minimalna ilość zapisanych osób żeby grupa mogła zacząć działać to 6 osób.

Na wszystkie grupy prowadzone są zapisy.

Każdy karnet, oprócz treningów pod okiem instruktora, obejmuje również czas przeznaczony na samodzielne ćwiczenia na rurce – tzw. Zajęcia Open Pole. Pozwalają one doszlifować umiejętności zdobyte podczas zajęć w grupie. Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem oraz zapisaniem się na zajęcia.

 


 

Zasady odrabiania zajęć Pole Dance.

  1. Termin odrobienia zajęć należy uzgodnić z obsługą recepcji minimum dzień wcześniej przed planowanym przyjściem.
  2. Członkostwo – 4 wejścia – możliwość odrobienia jednej nieobecności w innej grupie o podobnym poziomie zaawansowania.
  3. Członkostwo – 8 wejść – możliwość odrobienia dwóch nieobecności w innej grupie o podobnym poziomie zaawansowania.
  4. Rezerwację miejsca na zajęciach można odwołać bez konsekwencji na 6h przed terminem zajęć.
  5. W przypadku nie odwołania rezerwacji i nie pojawienia się na zajęciach, możliwość odrobienia zajęć przepada.

 


 

Strój na zajęcia.

Na pierwsze zajęcia załóż strój w którym będzie Ci wygodnie – najlepiej żeby były to długie spodnie (dresowe lub legginsy) a pod spodem krótkie spodenki i t-shirt wraz z bluzą. Większość kursantek ćwiczy boso co związane jest z bezpieczeństwem oraz charakterystyką zajęć.

Bardzo prosimy o nie stosowanie w dniu zajęć balsamów lub olejków do ciała a bezpośrednio przed zajęciami kremu do rąk.

Na zajęciach nie wolno mieć na sobie w biżuterii oraz zegarka.

 


 

Poziomy zaawansowania:

W zajęciach można uczestniczyć raz lub dwa razy w tygodniu. Zajęcia trwają 55 minut. Zajęcia składają się z rozgrzewki i ćwiczeń wzmacniających, części głównej podczas której poznajemy figury oraz elementy Pole Dance, oraz stretchingu na koniec zajęć

P1 – poziom początkujący

Przeznaczony jest dla osób rozpoczynających treningi, nie mających wcześniej styczności z rurką. Przeważająca część zajęć odbywa się na rurkach statycznych. Na zajęciach poznasz podstawowe figury, takie jak: cyrkiel, hak tyłem, hak przodem, strażak, horyzontal twist, słoneczko, bumerang, batman czy open V.

Wzmocnisz swoje ciało przygotowując je tym samym do wykonywania coraz trudniejszych elementów pole dance fitness.

Na tym etapie nauczysz się konkretnych chwytów rurki, opanujesz obroty, zwiększysz świadomość ciała i kordynację ruchową.

Stopień ten przypisany jest grupom trenującym od 4 do 16 tygodni, około 3,5 do 4 miesięcy.

P2 – poziom średniozaawansowany

Poziom ten przeznaczony jest dla osób, które opanowały podstawy pole dance.

Na zajęciach wprowadzane są coraz trudniejsze, złożone figury oraz pozycje odwrócone ciała. Wprowadzana jest nauka figur na rurkach obrotowych, czyli na tzw. spinie.

Kursantki wykorzystują umiejętności zdobyte na poziomie podstawowym do wykonywania trudniejszych, bardziej złożonych figur i zaczynają uczyć się przejść. Poznają sposoby łączenia ze sobą dotychczas poznanych elementów w krótkie układy i wykonywanie ich w sposób płynny i z gracją.

Opanujesz następujące elementy: scorpion, gemini, upadły anioł, hello boys!, superman, daphne, hero, phoenix, cupid, allegra, flying ballerina, czy butterfly.

Grupy trenują od 16 do 28 tygodni, około 4 do 8 miesięcy.

P3 –poziom zaawansowany

Najwyższy poziom zaawansowania dla osób, które przeszły wszystkie, wcześniejsze poziomy, po około 8 miesiącach ćwiczeń.

Na zajęciach zaawansowanych nauczysz się naprawdę trudnych i skomplikowanych tricków, na przykład: iron x, marion amber, jade, banana splits, air shoulder mount czy shoulder mount V, aysha, handspring i inne.

Na każdych zajęciach dopracowuje się poznane wcześniej elementy i łączy je w układy choreograficzne lub zbiory następujących po sobie figur. Częściej wykonywane są combosy wymagające dużej siły.

 


 

Pole Stretching.

Zawsze marzyłaś żeby usiąść w szpagacie? Teraz jest to możliwe! Stretching to zajęcia, które pozwolą Ci rozciągnąć wszystkie partie mięśniowe. Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne a Ty gotowa na nowe pozycje na rurze. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach. Wspólne zajęcia dla wszystkich poziomów zaawansowania dodatkowo zwiększą Twoją motywację! Wszystkie osoby, które mają wykupione członkostwo Pole Dance mogą korzystać z zajęć Pole Stretching gratis!

 


 

Zajęcia personalne Pole Dance.

Poza zajęciami grupowymi organizujemy także zajęcia indywidualne. Zazwyczaj na takich zajęciach można nauczyć się więcej i lepiej , ponieważ instruktor skupiony jest tylko na jednej osobie..

Zaplanuj więc swoją indywidualną przygodę z pole dance. Możesz to zrobić właśnie dlatego, że chcesz dogłębnie poznać tajniki Pole Dance fitness lub po to, aby zajęcia indywidualne traktować, jako trening personalny w idealny sposób dostosowany do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia i dopasowania terminu treningu indywidualnego.

 


 

Wynajem sali

Chciałabyś zaprezentować swoje umiejętności przed bliską Ci osobą?

Pole dance potrafi być niezwykle zmysłowym i ciekawym wstępem do udanego wieczoru we dwoje. Zaproś swojego wybranka i wykonaj dla niego niezapomniany pokaz. Oprócz sali dostępnej do Waszej dyspozycji przez godzinę, w prezencie otrzymacie butelkę wina.

A może chcesz wynająć salę by potrenować sama dla siebie? Sprawdź naszą ofertę!